חב"ד היברו סקול

בית הספר לפיתוח מיומנויות השפה העברית ולימודי מסורת ישראל 

  * צוות מורות ישראליות מנוסות

  *דמי לימוד במחיר ללא תחרות

  *ספרי לימוד המבוססים על הנחיות משרד החינוך

  *לימוד פרטני מותאם לכל ילד/ה

 *לימודי מורשת ישראל לפי תכנית Ckids

  *לימוד ערכים וישומם באמצעות עשייה למען הקהילה

   **התכנית מיועדת לילדי כיתות גן חובה-ו'

בית הספר חב"ד לילדים ברוקוויל קיים מזה למעלה מ-19 שנים, בלבה של קהילה ישראלית ויהודית ומשרת מאז הקמתו מאות משפחות. בית הספר פועל פעם בשבוע בשעות אחר הצהריים.

בבית הספר מספר תכניות לימוד, שבמרכזן הקניית מיומנויות בעברית לבני כל הגילים (גן חובה עד חטיבת ביניים) הפוקדים את בית הספר, וכן הרחבת דעת בתחומי מסורת ישראל, מנהגים יהודיים, סיפורי התנ"ך, לוח השנה העברי ועוד.

בית הספר מאמין בלימוד פרטני ובקבוצות קטנות ומקנה לתלמידיו עברית שימושית, לצד ערכים בסיסיים שבין אדם לחברו מתוך תפיסת "ואהבת לרעך כמוך". כל זאת בדרך חווייתית ומהנה על יד משחק, יצירה, שירה ופעילות חברתית.

 בבית הספר לומדים כ- 50 תלמידים בשנה, עם צוות של 6 מורות מקצועיות, חלקן מלוות את תלמידי בית הספר מזה 10 שנים. את בית הספר מנהלת שרה בייטש, מחב"ד רוקוויל.

התלמידים מתנסים במהלך השנה גם בהתנדבות ועזרה לזולת מתוך תפיסה הוליסטית של חיבור בין תיאוריה ובין פרקטיקה. כך למשל מגיעים התלמידים בכל שנה לבית אבות מקומי להדלקת נר של חנוכה ולחלוקת משלוחי מנות. כמן כן לתלמידים ניתנת האפשרות לתת צדקה, לכל מטרה שהם חפצים בה.

בית הספר מאמין בחיבור שבין תלמידים, הורים ומורים, ורואה עצמו חלק מקהילת דוברי העברית ברוקוויל. ככזה הוא משמש בית לחברי הקהילה, ושואף לקיים את הרצף החינוכי בהתאם לבית הספר הכללי מחד ולדרכם של ההורים בבית מאידך.

חב"ד היברו סקול מקבל לשורותיו כל תלמיד או תלמידה בבית הספר היסודי, החפצים בלימודי עברית ויהדות בכל רמה שהיא. צוות בית הספר משקיע ועמל על מנת לשפר בתוך זמן קצר את יכולות הקריאה, הכתיבה והדיבור של התלמידים, והעמקת ההכרות עם מסורת ישראל. 

 

תשלום שנתי:

$650 + $75 דמי הרשמה

* $50 הנחה לנרשמים עד ה 30 ביוני:

בנוסף, תינתן הנחה של $50 למשפחות בהן יותר מילד אחד ירשם ללימודים. 

*תלמידים חדשים מתבקשים לקבוע פגישת הכרות עם שרה בייטש. לקביעת פגישה יש לשלוח מייל: [email protected] 

לפרטים נוספים:

301.770.4343

להרשמה לחצו

ללוח שנת הלימודים  2023-2024 לחצו כאן.  שנת הלימודים תתחיל ב- 9.11.2023 ותסתיים ב- 6.3.2024

לסרטון סיום שנת הלימודים תשפ"ג לחצו